Bharat Ane Nenu

భరత్ అనే నేను
TekPart TekPartTekPart
Hata Bildir ×
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Bharat Ane Nenu
5.507 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.7
Bharat, küçüklüğünde arkadaşının ailesiyle Londra'ya yerleşmiştir. Bharat'ın babası Hindistan'ın bir eyaleti olan Andra Pradesh'in Başbakanıdır. Babasının ölüm haberini alan Bharat memleketine döner ve babasının koltuğuna geçer. Hindistan halkı daha önce hiç böyle kendini adamış, halkı düşünen bir lider görmemiştir. Tabii doğal olarak bu kadar sevilen Bharat'ın karşısına siyasette ve babasının ölümüyle alakalı bazı sorunlar çıkacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4 Yorum
 • AnonimMisafir

  Sözün bittiği nokta. Bir devlet başkanının olması gereken karakter ve olması gereken tüm dünya için yönetim şekli. Bir köye ver parasını onlar kendi suyunu , elektriğini, yolynu ,yapılması verenleri yapsın. Evet çok ama çok mükemmel bir yönetim şeklî, güzel. Hadi bakalım dünya sadece filmlerde güzel yönetiliyor galiba… Ve keşke bir tv kanalında alt yazılımda olsa yayınlansa varya o kanal turkiyede birinci olur. Bence varsa bir kanal yayımlayabilecek imkanı gerçekten alt yazılı bile olsa dublaja gerek bile yok. Olsa tabi daha iyi olurdu da…. neyse ellerinize sağlık…..teşekkürler….


  0

  0
  • AnonimMisafir

   Yapılması gerekenleri yapsın köylü. Köylü milletin efendisidir. Bu filme ve mharshi de de izledim. Ve sadece filmlerde verilmeye çalışılıyor galiba. Toprak yok edilmemeli….çiftçi yok edilmemeli……


   0

   0
 • NezMisafir

  Allah belanızı versin 2 saatlik videoyu 5 saate bitirdim bu kadarda olmaz yaa


  0

  0